دانلود رمان قلب ستاره | اندروید apk ، آیفون pdf ، epub و موبایل, دانلود رمان قلب ستاره با لینک مستقیم, دانلود رمان عاشقانه pdf, دانلود رمان ایرانی

دانلود رمان قلب ستاره | اندروید apk ، آیفون pdf ، epub و موبایل

نام رمان: قلب ستاره

 زبان: فارسی

 ژانر رمان: عاشقانه

تعداد صفحات: 269

 نوع فایل: pdf

 حجم کتاب رمان عاشقانه: 2.81 مگابایت

 نویسنده: پری نرگسی

 قسمتی از متن رمان:

(خانم! ببخشید شما زیر بارون خیس شدین) این را گفتم منتظر پاسخ ماندم. زن به عقب برگشت و من هراسان چند قدم نامیزون از نیمکت فاصله گرفتم. هردو نگاه متعجبمان در یکدیگر گره خورد. او کاملا سر و وضع خارجی داشت. با شال آبی کوتاهی موهای سرش را تا حدودی پوشانده بود. چند ردیف موی طلایی از پس شال روی پیشانی نمایان بود. صورت گرد و عروسکی, بینی کوچک که با ترکیب صورتش هماهنگ بود. در آسمان آبی چشمانش نوعی نشاط موج می زد. من همچنان مات و مبهوت به او نگاه می کردم. او خطوط تعجب را براحتی در چهره ام خواند و لبخند معنی دارش را به آسمان چشمانم سپرد. زن مقابلم بود با پوشش کاملا خارجی که با فرهنگ کشورم بیگانه بود. اما شباهت ما به یکدیگر چنان بود که گویی من چهره ی خودم را در آینه ی مقابل تماشا می کردم.
(تو کی هستی ؟!) این را من و او هم صدا از یکدیگر پرسیدیم و هر دو منتظر پاسخ ماندیم. سکوت طولانی در فضا حاکم شد, او به لبخندی اکتفا کرد. کنارش روی نیمکت در فاصله ی کمی نشستم و چتر را روی سر او گرفتم. او با همان لهجه ی خارجی لب به سخن گشود. گفت: (من از کشور هلند آمدم. فعلا تو هتل ساکنم و چند روز دیگه بر می گردم هلند!) نگاه عمیقی به من کرد و افزود: (از من می ترسی؟) گفتم: ( راستش آره. و متعجبم که چرا شما از من نمی ترسید!)
گفت: (شباهت ما مثل سیبی یه که از وسط نصف شده اما دلیل نمی شه از هم بترسیم, بلکه دلیل خوبی یه به هم نزدیک بشیم.)
گفتم: (انگار این موضوع چندان برای شما ناگهانی و غافلگیر کننده نیست شایدم زیاد خودتون رو تو آینه ندیدین!) گفت: (چرا ,من خودم رو روزی چند بار تو آینه تماشا می کنم. منتها اگه از دیدنت چندان هراسان نشدم دلیلش اینه جنس آینه ی من و تو با هم فرق داره. من همیشه خودم رو تو آینه ی حقیقت تماشا می کنم.)

دانلود رمان قلب ستاره | اندروید apk ، آیفون pdf ، epub و موبایل

رمان قلب ستاره