در کنار زیبایی پوست و صورت، اندام و موارد دیگر، نکات بسیار مهمی وجود دارند تا یک فرد به صورت جذاب به نظر برسد. در این مطلب 8 تا از مهم ترین راههای جذاب بودن را معرفی می کنیم.

۱- صدا

زنان به طور کلی جذب مردانی می شوند که صدایی عمیق تر و پایین تری داشته باشند. در نظر زنان چنین صدایی مردانه تر و جذاب تر است. با توجه به روانشناسی امروز برای مردان دقیقا برعکس است. آن ها زنان با صدای بلند تر را جوان تر، لطیف تر و حتی لاغر تر فرض می کنند. برای مردان، معمولا صدای زن کاملا مخالف خودشان است و از آنجایی که آنها صداهای بالاتری را در ارتباط با زنانگی می بینند، امکان جذب آن ها به شما بیشتر است حتی اگر هنوز چهره شما را ندیده باشند.

۲- مهربانی

بر طبق یک مطالعه مهم، یکی از مهمترین ویژگی هایی که مردان در یک همسر به دنبال آن هستند، مهربانی است، پس این عقیده را از ذهنتان بیرون کنید که مردان دختران خوب را دوست ندارند. مهربانی چیزی است که اکثر مردان به آن علاقه مند هستند. کمک به دیگران، مراقبت از چیزها و غیره همه باعث می شوند او بفهمد شما یک فرد واقعا شایسته هستید (و همچنین احتمالا به نوعی او را به یاد مادرش می اندازید، اما این لزوما چیز بدی نیست.)

۳- لبخند

واقعیت این است که مردان اغلب به لبخند زن جذب می شوند، چون لبخند نشانه شادی عمومی و راحتی در شرایط است.  مطالعات نشان می دهند که مردان علاقه بیشتری به یک مجموعه سالم از دندان های سفید دارند. دندان های سفید و مرتب نشان می دهند که زن از خودش مراقبت می کند و از سیگار کشیدن خودداری می کند. هر نوع لبخند، لبخند کج و معوج، لبخند احمقانه، لبخند با دهان خیلی باز، یا لبخند عصبی سریع – ثابت شده است که مردان را جذب می کند، پس خشم خود را کنترل کنید و لبخند بزنید.

۴- رفتار

چگونه جذاب و زیبا باشیم؟

 

بله وقتی می گوییم مردی به سمت رفتار جذب می شود، ممکن است کمی خسته کننده یا حتی باور نکردنی به نظر برسد، اما درست است! داشتن رفتار خوب، گفتن لطفا و تشکر از شما برای او بسیار جذاب است، چون به معنی توانایی شما برای فکر کردن به دیگران است و از اینکه چطور خود را به دیگران معرفی می کنید، آگاه هستید. رفتارهای خوب نیز نشانه ای از “تربیت خوب” است. وقتی شما مثل یک آدم بالغ رفتار می کنید که می داند چه طور از خودش مراقبت کند، او می داند که با یک زن بالغ و یک دختر بزرگ قرار دارد و این هم جذاب است.

۵- خواسته های شما

عواطف عجیب و غریب، وسواس، عادت ها و همه چیز برای یک پسر جذاب است، زیرا نشان می دهد که شما همانند دیگران نیستید! چه کسی نمی خواهد فکر کند که زنی که دوستش دارد، یکی در میلیون است یا اینکه هیچ کس دیگری مانند او نیست؟ در ابتدا شاید ایده ترسناکی باشد اما زمانی که شما اعتراف کنید و علایق عجیب و غریب خود را به او بگویید، اجازه می دهید که او شما را بهتر بشناسد و همچنین باعث می شود که او هم از علایق خود برای شما بگوید و خودش باشد. خواسته های شما مشخص می کند که شما چه کسی هستید و او به چه کسی جذب شده است.

۶- اشتها

چگونه جذاب و زیبا باشیم؟

 

وانمود کردن مثل یک پرنده غذا خوردن را برای اینکه ظریف و زنانه به نظر برسید، رها کنید زیرا که اولا مردان متوجه می شوند و دوما آن ها غذا خوردن شما را دوست دارند.  داشتن اشتها، یک چیز فوق العاده جذاب و احساسی برای مرد است تا حدودی به این دلیل که با دیگر خانم هایی که می بینند و دائما از وزن خود گله دارند در تضاد است.

۷- خندیدن

خندیدن دخترانه یا قهقهه های فریبنده، نشان دهنده خوشبختی و آرامش هستند و هر دو بسیار جذابند. وقتی زنی می خندد، شاد و سرحال به نظر می رسد. علاوه بر این، خنده برای شما خوب است! باعث ترشح هورمون تندرستی می شود؛ بنابراین علاوه بر تقویت عضلات صورت، می تواند به افزایش سیستم ایمنی شما کمک کند. نکته دیگر در مورد خنده این است که وقتی یک زن به جوک یک مرد می خندد، او به طور خودکار موافقت خود را برای ادامه صحبت با مرد اعلام می کند.

۸- مهارت های ارتباطی

خانمی که مکالمه خود را با شوخ طبعی، طنز و هوشمندی پیش می برد برای مرد فوق العاده جذاب است و به او اجازه می دهد که بیشتر بداند. علاوه بر مکالمه، مردان زنی را دوست دارند که شنونده خوبی باشد و علاقه واقعی خود را نسبت به آنچه که مرد می گوید نشان دهد. این کار باعث می شود که مرد حس کند از جانب زن درک شده است و نظرات و توصیه هایی را که ارائه می دهد به درد مرد می خورد.